STRIKER Cast

NAHADZOVACÍ SONAR, KTORÝ MENÍ TELEFÓN NA FISHFINDER

Jednoducho nájdite a ulovte viac rýb s odolným sonarom STRIKER Cast. Stačí ho nahodiť a navíjať späť, aby ste si mohli prezrieť sonar s dosahom 60 metrov prostredníctvom aplikácie na displeji smartfónu alebo tabletu.

ikony STRIKER Cast

Priamy prenos
sonaru vám
umožní zistiť,
kde sa nachádzajú
veľké ryby.

JEDNODUCHÝ SONAR
JEDNODUCHÝ SONAR

Jednoducho použiteľné zariadenie STRIKER Cast prenáša a zobrazuje sonar na jednoduchom rozhraní aplikácie v telefóne. Nastavenie je hračka. Skenovanie polohy rýb a štruktúr sa ľahko interpretuje.

TRI KROKY NA ZAČIATOK LOVU
TRI KROKY NA ZAČIATOK LOVU

Stiahnite si bezplatnú aplikáciu pre inteligentné zariadenia Apple alebo Android. Spárujte ju so sonarovou jednotkou STRIKER Cast. Teraz sa môžete pustiť do rybolovu.

AKÁKOĽVEK VODA
AKÁKOĽVEK VODA

Sonar STRIKER Cast funguje v sladkej aj morskej vode (a dokonca aj pri rybolove pod ľadom) a zobrazuje ryby a štruktúru s ostrými detailmi. Môžete ho použiť aj na kontrolu teploty vody.

REŽIMY SONARU
REŽIMY SONARU

Vyberte si z ľahko interpretovateľných režimov tradičného 2-D sonaru a blyskáča pre rybolov na ľade s nastavením zosilnenia, dosahu a ďalších parametrov.

IKONY RÝB
REŽIMY SONARU

Ak chcete používanie sonaru ešte viac zjednodušiť, zapnite si ikony rýb a zobrazte si grafické obrázky cieľových rýb a údaje o ich hĺbke, aby ste presne vedeli, kam máte hodiť vlasec.

KOMUNITA QUICKDRAW
KOMUNITA QUICKDRAW

Prístup do online komunity Garmin Quickdraw™ vám umožní stiahnuť si
0,3-metrové obrysové mapy, aby ste si mohli zapamätať, kde ste našli najlepšie miesta na rybolov.

Pozrite si rozdiel,
ktorý v kvalite
prináša Garmin.

ROBUSTNÝ DIZAJN
ROBUSTNÝ DIZAJN

Tento odolný, ľahký sonar je skonštruovaný tak, aby vydržal, a ľahko sa nahadzuje s použitím testovacej záťaže 9 kg alebo vyššej. Je tiež odolný voči vode podľa noriem IPX6 a IPX7.

ÚSPORA ENERGIE
ÚSPORA ENERGIE

Aby sa šetrila životnosť batérie, zariadenie STRIKER Cast sa automaticky zapne, keď pláva vo vode, a vypne, keď nie.

PREDĹŽENÁ VÝDRŽ BATÉRIE
PREDĹŽENÁ VÝDRŽ BATÉRIE

Ako dlho môžete loviť ryby? Vnútorná batéria nabíjateľná cez USB vám umožní vydržať viac ako 10 hodín medzi jednotlivými nabitiami.

© Copyright 2021, Garmin Authorised Distributor.