STRIKER Vivid 5cv

VÝBER JE NA VÁS

S rybárskym sonarom STRIKER Vivid 5cv so sondou uvidíte ryby a štruktúru v maximálnych detailoch, keď si vyberiete farbu displeja, vaše miesto a sonar pre váš deň na vode.

ikony STRIKER Vivid 5cv

Nový spôsob
pohľadu pod
vodnú hladinu.

JASNÝ, FAREBNÝ SONAR
JASNÝ, FAREBNÝ SONAR

Vyberte si zo 7 nových živých (VIVID) farieb, aby ste na svojom 5-palcovom rybárskom sonare (Striker Vivid 5cv) videli ryby a štruktúru maximálne kontrastne a jasne.

VSTAVANÝ SONAR
VSTAVANÝ SONAR

Vďaka dodávanej sonde GT20-TM získate tradičný sonar Garmin CHIRP a skenovací sonar CHIRP ClearVü (modely s označením CV).

OZNAČOVANIE BODOV
OZNAČOVANIE BODOV

Ak chcete uloviť viac rýb, musíte vedieť, kde ryby berú. Pre najlepšie miesta používajte označenie waypointu, aby ste mohli ľahko nájsť cestu späť.

VYSOKOCITLIVÉ GPS
VYSOKOCITLIVÉ GPS

Plánujte a vytvárajte trasy a zobrazujte rýchlosť svojej lode na rybárskom sonare pomocou vysoko citlivého GPS.

QUICKDRAW CONTOURS
QUICKDRAW CONTOURS

Funkcia Quickdraw Contours umožňuje jednoducho používaním sonaru “skenovať” dno a vytvárať podrobnú mapu reliéfu dna kdekoľvek. Vzniknuté HD mapy s hĺkovými vrstevnicami (cca s 30cm rozostupom) ostávajú uložené ako mapa a okamžite sú pripravené na zdielanie prostredníctvom služby - Garmin Quickdraw™.

DODANÝ HARDVÉR
DODANÝ HARDVÉR

Súčasťou každého sonaru STRIKER je naklápací/otočný držiak, montážny hardvér, napájací kábel a príslušná sonda s 9m káblom.

Prenosný KIT
pre sériu sonarov
STRIKER & echoMAP

© Copyright 2021, Garmin Authorised Distributor.